21 Nisan 2015 Salı 0 Yorum


Büyütmek için Tıklayın!

TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMİ

TOBB İl Kadın Girişimciler icra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler icra Komitesi seçimleri 25 aralık 2014 Perşembe günü saat:10:00-16:00 arasında odamızın toplantı salonunda yapılacaktır.

Aday olmak isteyenler 16 Aralık 2014 Salı gününden itibaren bir dilekçeyle ve ekinde aday olabilme şartını tensik eden adli sicil belgesi ile birlikte  en geç 22 Aralık 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar odamız Genel Sekreterliğine müracaat edecektir. Aday ve oy kullanacaklar aşağıda belirtilen isimler arasından olacaktır. Saygılarımızla

KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KİMİTESİ                                                     GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ

1-DUYGU GÜRBÜZ                                                                                       1-ABDULCELİL EKMEN

2-EDA DEMİR EDİZ                                                                                        2-ABDULMETİN ALTUN

3-ELİF ATALAY                                                                                                3-ABDULSAMET YAVUZ

4-EMİNE SAVĞA                                                                                              4-ADNAN ÖZDEMİR

5-FATMA ASLAN                                                                                              5-AHMET TAŞAN

6-FERAH KARA                                                                                                6-CAFER MEMDUHOĞLU

7-HÜLYA AYDIN                                                                                               7-CEMAL KARA

8-MEDİNE EREN                                                                                             8-EKREM AKSOY

9-NESRİN KAYLAN                                                                                         9-EMRULLAH BARDAKÇİ

10-MELEK ATALAY                                                                                         10-ERCAN ATMACA

11-NİL EKMEN                                                                                                 11-FAYSAL DEMİR

12-ÖZLEM DİŞİKIRIK                                                                                      12-FERHAT DEMİR

13-SUEDA PLATİN                                                                                          13-FEYZULLAH EKMEN

14-SERAP RUKEN TEKİN                                                                              14-HAKAN DUMAN

15-ŞÜKRAN GÜMÜŞ                                                                                       15-HİKMET CELBEK

                                                                                                                              16-MEHMET SAİT DERSE

                                                                                                                              17-MEHMET SEFA AYAZ

                                                                                                                              18-MURAT CELBEK

                                                                                                                              19-MURAT ÖZGEN

                                                                                                                               20-SEFA TOK

                                                                                                                               21-YUNUS TERECE

Kurumlar