21 Temmuz 2015 Salı 0 Yorum

34'üncü ATC Konferansı, Vaşington, ABD


Büyütmek için Tıklayın!

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin "34üncü ATC Konferansı, Vaşington” konulu, 14.07.2015 tarihli ve 13558 sayılı yazısında:

 

“Amerikan - Türk Konseyi (ATC), ABD ve Türkiye ticari, savunma, teknoloji ve kültürel ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla kurulmuş bir iş örgütüdür. Üyeleri arasında; Fortune 500 şirketleri, ABD' li ve Türk şirketleri, uluslararası şirketler ile kar amacı gütmeyen kurumlar ve ABD-Türk ilİşkilerine ilgi duyan bireyler yer almaktadır. ATC, yıl içerisinde çeşitli konularda toplantılar, seminerler ile Kongre çalışanları için Türkiye ziyaretleri düzenlemekte ve ayrıca her yıl Türkiye'den ve ABD'den üst düzey hükümet temsilcilerinin ve iş dünyası temsilcilerinin katılımlarıyla Vaşington'da Yıllık Konferans organize etmektedir.

 

Bu yıl "ATC Yıllık Konferansı"nın 34üncüsü, Birliğimiz ile işbirliğinde 27 - 30 Eylül 2015 tarihlerinde Vaşington'da gerçekleştirilecektir. ABD Kongre Üyelerinin, ülkemizden hükümet temsilcilerinin ve ABD ile Türkiye'den uluslararası iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan konferansa ilişkin daha fazla bilgiye ATC'nin web sayfasından http://www.the-atc.org/2015/ ulaşılabilmektedir.” denilmektedir.

 

Saygılarımızla.

Başkanımız

Foto Galeri

EğitimBatman British Town Yabancı Dil Kursu, BEMAR Kariyer Okulu Dil ve Mesleki Eğitim Hizmetleri

10 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amac [...]

Sibel Özcan

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

Danışmanlık1

${@print(md5(acunetix_wvs_security_test))} [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1

Danışmanlık1

1 [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1
[Tüm Firmalar]

Kurumlar