21 Nisan 2015 Salı 0 Yorum

Batman Ticaret ve Sanayi Odası(BATSO) Başkan Vekili Sedat Güneş, MÜSİAD Başkanı Suad Özdemir, TÜMSİAD Başkanı Nezir Yeşilyurt, Batman Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı M.Şah Çakar ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Başkanı Selman Nasıroğlu’ndan oluşan STK temsilcileri, ilimiz ve Türkiye’nin önemli işadamlarından Necat Nasıroğlu'nun evinin bahçesine atılan ses bombası saldırısını kınayan ortak bir basın açıklaması yaptı.


Büyütmek için Tıklayın!

Açıklamada:
Uzun yıllardır bölgemizde faaliyet gösteren ve şehrimizin kalkınmasında önemli katkıları bulunan Necat NASIROĞLU ve ailesinin ikametgâhına yapılan ses bombalı saldırıyı Batman iş dünyası olarak nefretle kınıyoruz.

Çözüm Süreci içerisinde bulunduğumuz bu dönem itibari ile karanlık odak merkezleri tarafından gerçekleştirilen bu saldırı Bölgemize yatırım yapmak isteyen ve yatırımı devam eden iş adamlarımızda ayrıca ciddi endişeler uyandırmıştır. Kalkınmanın önünde duran bu karanlık güç odakları Batmanın ve bölgenin gelişmesini yürüttükleri bu faaliyetler ile engellemeye çalışmaktadırlar. Bu tür Faaliyetlerin hiçbir zümreye katkısının olamayacağı aşikârdır.

Bu itibarla Derin üzüntü ile karşıladığımız bu saldırının bir daha tekrarlanmamasını ümit ediyor, yatırımların ve iş adamlarının tüm kesimler tarafından kayıtsız şartsız desteklenmesini bölgenin sosyo-ekonomik kalkınması adına Batman iş dünyası adına temenni ediyoruz, denildi.

Başkanımız

Foto Galeri

EğitimBatman British Town Yabancı Dil Kursu, BEMAR Kariyer Okulu Dil ve Mesleki Eğitim Hizmetleri

10 yılı aşan eğitim tecrübesi ile birlikte birçok alanda yürütmekte olduğu “amac [...]

Sibel Özcan

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

TarımS.S. Petrol Kent Tütün Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi

tütün üretim ve pazarlama kooperatifi [...]

Rıdvan Ak

Danışmanlık1

${@print(md5(acunetix_wvs_security_test))} [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1

Danışmanlık1

1 [...]

1

Bilişim1

1 [...]

1
[Tüm Firmalar]

Kurumlar