21 Nisan 2015 Salı 0 Yorum


Büyütmek için Tıklayın!

İlimizde paydaşı olduğumuz ““BİN GENÇ BİN İŞVEREN İSTİHDAMDA BULUŞMA” Projesi ile ilgili açıklamalar aşağıya çıkarılmıştır. 
Projenin işverenlerimize sağladığı faydalar, İşsizlerin ve üniversite öğrencilerinin işbaşı eğitim programına katılabilmesi sayesinde işverenler bu kişilere staj yaptırarak istihdam etmek istedikleri kişiyi işbaşında görme ve öğrencilerin mesleki deneyim ve becerilerini gelişip gelişmediğini gözlemleme şansına sahip oluyor.
Program kapsamında işverenlerin herhangi bir maddi yükümlülüğünün olmaması maliyet avantajını da beraberinde getiriyor. İŞKUR ile İmzalanan protokol çerçevesinde 14 Subat 2015 Cumartesi saat 14:00’te Batman Üniversitesi Merkez Kampusu Konferans salonunda “BİN GENÇ BİN İŞVEREN İSTİHDAMDA BULUŞMA” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecektir. Bilgilendirme toplantısı sonrasında 16 Şubat 2015 Pazartesiden itibaren İŞKUR Batman İl Müdürlüğüne müracaat edilebilecektir. Ayrıntılı Bilgi İçin Batman Ticaret ve Sanayi Odasına başvurunuz. 

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 14.02.2015 TARİHİNDE SAAT 14.00 ' DE BATMAN ÜNİVERSİTESİ KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR.Kurumlar